نصب پارتیشن توسط دکا دکور: امروزه در شرکت ها و اداره ها برای استفاده ی بهینه از فضاهای داخل ساختمان از پارتیشن اداری استفاده می کنند. جداسازی فضاهای داخلی یک خانه و یا شرکت اصلی ترین کاربرد پارتیشن میباشد. پارتیشن اداری موارد کاربرد دیگری هم دارد. دیده نشدن قناسی دیوار یا کج بودن دیوار که به علت معماری و ساخت نامناسب بوجود آمده است و همینطور پنهان کردن ستون ها در داخل محل کار، از موارد دیگردی است که از پارتیشن استفاده میگردد.

مواد اولیه مرغوب

استفاده از مواد و مصالح اولیه مرغوب در محصولات پارتیشن اداری “دکادکور”، باعث افزایش طول عمر پارتیشنهای اداری شده و در نتیجه خدمات پس از فروش دارای هزینه کمتری خواهد بود. شعار پارتیشن اداری “دکادکور” در کاهش هزینه ها، استفاده از مواد اولیه مرغوب است.

قیمت منصفانه
قیمت های رقابتی در ارائه ی محصولات پارتیشن اداری تنها هنگامی قابل ارائه می باشد که پرسنل دارای تخصص بالا بوده و زمان اجرای پروژه ها نیز بدلیل دانش کافی و اجرای پروژه های موفق متعدد بسیار پایین تر بوده و در نتیجه کاهش زمان کاهش هزینه را نیز دربر خواهد داشت.

در پارتیشن اداری مکانیزم اتصال و و عملکردی پارتیشن اداری دارای اهمیت ویژه ای میباشد. سهولت در نصب و سهولت در جابجایی در پارتیشن دو جداره اداری 2 فاکتور بسیار مهم در تولید پارتیشن اداری میباشد. پارتیشن اداری دوجداره “دکادکور” با بهره گیری از دانش بومی و استفاده از تجهیزات روز دنیا موفق به طراحی و تولید مکانیزم اتصال ساده و خوش کارکردی شده است و محصولات پارتیشن اداری دوجداره را بی نظیر و ممتاز کرده است.

تلفن سفارش: 09197894784

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *