برخی از مردم که تصور می‌کنند به دلیل استفاده از متریال MDF در ساخت و تولید پارتیشن‌های اداری MDF، دارای وزن سنگینی می‌باشند و پس از نصب جابجایی پارتیشن ها غیر ممکن است، باید اشاره کنیم که این تنها یک باور غلط است چرا که پارتیشن‌های اداری تک جداره اداری و همچنین پارتیشن های دوجداره اداری دارای وزن سبکی هستند از این‌ رو جابجایی، باز‌کردن و نصب آن‌ها کار مشکلی نیست به‌گونه‌ای که به راحتی و در مدت زمان کمی باز و دوباره نصب می‌شوند.
وزن سبک پارتیشن اداری ام دی اف موجب شده است تا نصب و جابجایی پارتیشن به راحت‌ترین شکل ممکن صورت بگیرد. متریال استفاده شده در پارتیشن اداری ام دی اف نسبت به سایر متریال‌هایی که در ساخت و تولید سایر پارتیشن‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد دارای وزن کمتری می‌باشد. از این رو وزن پارتیشن اداری ام دی اف نیز نسبت به سایر پارتیشن‌های اداری کمتر است.

چنانچه قصد تغییر دکوراسیون و یا جابجایی محل کار و یا سکونت خود را دارید نگران پارتیشن های نصب شده در محل خود نباشید. گروه دکوراسیون داخلی دکادکور علاوه بر خدمات نصب و اجرای پارتیشن اداری و پارتیشن خانگی، خدمات جابجایی پارتیشن را نیز انجام میدهد.

تلفن های سفارش: 09197894784 – 09124050741